Atsakomybės ribojimas

TautvydasNarusis.com svetainės misija - sportininko Tautvydo Narušio žinių pateikimas bei įvairiausių ralio naujienų publikavimas.

Tačiau už straipsnių, komentarų, bei kitos tinklapyje esančios medžiagos panaudojimą atsakingas pats paslaugos vartotojas.

Svetainės TautvydasNarusis.com  pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. TautvydasNarusis.com  gali atlikti pakeitimus ar pataisas bet kuriuo metu.

Pasaulinis tinklas nuolat kinta, todėl jokia paieškos ar indeksavimo technologija negali pateikti pilno visų prieinamų interneto svetainių sąrašo.

TautvydasNarusis.com  negarantuoja, kad paslaugos funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad defektai bus ištaisyti ar kad paslauga bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų.

Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi paslauga, yra išimtinai jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, jūs tai pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.