Kauno pilies aikštėje finišavo ralis „Kauno ruduo 2005”. Pirmasis ralio finišą pasiekė Rokas Lipeikis. Absoliutus čempionas, vairavęs „Mitsubishi Lancer EVO VIII“ itin vykusiai išnaudojo pagrindinių varžovų nesėkmes ir finiše džiaugėsi eiline pergale. Nugalėtojų ekipažas visus greičio ruožus, kurių bendras ilgis 91,4 km, , važiuodami 105,98 kilometro per valandą vidutiniu greičiu. 
Antri liko Arūnas Strumskis ir Linas Skardžiukas, vairavę „Subaru Impreza“. Jie nugalėtojams pralaimėjo 1 min. 31,45 sek.
Tretieji prizininkai — Artūras Ežerskis ir Giedrius Nomeika, vairavę “Mitsubishi Lancer”, nuo nugalėtojų atsiliko 2 min. 14,74 sek. 
Patyrę avariją ir pavėlavę į laiko kontrolės punktą V.Švedas ir Ž.Sakalauskas buvo nubausti 2 min. 10 sek. bauda. Būtent ši bauda vienais iš ralio favoritų laikytą ekipažą nubloškė į 4-ąją absoliučios įskaitos vietą.
Penkti finišavo Vaidas Barakauskas su Šarūnu Antuliu, o šešti — Dominykas ir Valdas Butvilai.

  2005 metų LASF Lietuvos ralio čempionato pabaigtuvės - ralis "Kauno Ruduo 2005"  - sėkmingai finišuota : bendroje įskaitoje pasiekta 13 vieta, R-12 klasėje  - 6 vieta;

 ASMENINIAI REZULTATAI 

 KOMANDINIAI REZULTATAI
 Paskutinysis etapas buvo sëkmingas. Beveik pasiekëme sau keltus tikslus - pakliūti į pirmąjį dešimtuką.

Pirmąją dieną Kačerginës Nemuno žiede  patyrëm nemalonų nutikimą, kuomet sugedo kuro parodymo daviklis ir  startavom su beveik tuščiu kuro baku. Posūkiuose automobilis gesdavo, nes  visas benzino likutis subėgdavo į šoną ir siurblys siurbdavo orą, o tuo  metu aš mačiau, kad kuro yra pusė bako...Gedimas greitai buvo "pataisytas" -  antrąją dieną, kai visur važiavom su apypilniu baku.

Greičio ruožai buvo žinomi iš ankstesnių varžybų, todël nerizikuojant galima buvo man važiuoti greičiau nei įprastai(net ir be treniruočių). Dienos pabaigoje atsirado smulkios problemos su  stabdžių sistema, todël kaikuriose situacijose teko padėtį gelbëti naudojant rankinį stabdį. 

Automobilis beveik nenukentėjo ir yra parengtas sekančiam raliui "Kauno Ruduo", bet kol nėra  papildomų nuostatų, negaliu dar planuoti dėl darbo, todėl nežinom ar  dalyvausim varžybose. Be to, šiemet baigėm visus etapus ir taškų esam surinkę pakankamai bendroje čempionato įskaitoje (kas ir buvo mūsų šių metų tikslas, nors oficialiai įskaita šiemet nevedama).

 Lietuvos automobilių ralio atviro čempionato V etapas "Aplink Lietuvą 2005"-   bendroje įskaitoje pasiekta 11 vieta, N-4 klasėje  - 4 vieta;

2005.07.11. 

Iš karto, po labai nesėkmingo ralio "Kurzeme-Žemaitija", teko nedelsiant atiduoti techniką į remonto dirbtuves. Pirmąją "Kurzeme-Žemaitija" dieną buvo sulankstytas priekinis amortizatorius, todėl dabar atsirado proga juos pakeisti ir patobulinti, o antrąją dieną lužo pavarų mova, todėl skubiai teko pirkti kitą greičių dėžę ir sankabą, nes dalį ralio teko važiuoti be pirmųjų dviejų pavarų.

Laisvo laiko tarpas iki "Aukštaitijos" nėra didelis dėl darbo ir remėjų paieškų, tačiau pagal planus meistrai turėtų spėti viską atlikti iki galo ir gerai.

 

 

Kurzeme_Žemaitija 2005 - finišas tik su "dviem pavarom"... 

Pirmąją "Kurzeme-Žemaitija" dieną buvo sulankstytas priekinis amortizatorius, o antrąją dieną lužo pavarų dėžės mova, todėl  dalį ralio teko važiuoti be pirmųjų dviejų pavarų.

 

 Asmeniniai rezultatai

2005.02.01.

 

Ralio treniruotėse buvo jaučiama betvarkė: nebuvo kontroliuojamas dalyvių greitis, kuom naudojosi daugelis, o ir kai kuriuos ruožus galima buvo pravažiuoti daugiau kartų nei tai leidžia taisyklės.

Organizatoriai prieš startą buvo pateikę nemažai informacijos žiūrovams, ir jautėsi, kad varžybų atvyko stebėti tikrai rekordinis skaičius sirgalių. Šalia kelio nuolat buvo kurenami laužai, o daugybė "palaikymo komandų" turėdavo pasirengusios plakatus bei vėliavas.
 
Pradžioje pirmajame naktiniame greičio ruože nepavyko važiuoti tolygiai. Regėjimo problemos trukdė susikoncentruoti į važiavimą, o netiksliai sudaryta kelio stenograma neleido važiuoti norimu tempu. Po pirmosios dienos sužinojom, kad finišo pasiekti nepavyko dviems mūsų klubo ekipažams, kurie patyrė avarijas klastingoje tamsoje.

Antrąją dieną teko ilgai laukti prieš startą, nes buvo pranešta, kad antrasis ralio ruožas sustabdytas dėl avarijų. Pagaliau startavę, viduryje "dopo" pamatom iš karto tris sudaužytus automobilius, kurie neišsiteko ant kelio ir apgadino automobilius į pakėlės medžius. Per treniruotes, šiame posukyje, mes irgi netikėtai pavojingai slydome, todėl jis buvo pažymėtas stenogramoje dvejais šauktukais. 

Visų varžybų metu automobilis dirbo be problemų, bet visą laiką nesisekė "įsivažiuoti": nuolat padarydavom smulkias klaidas ir vėl "išsimušdavom" iš ritmo. Tik antrajame rate antrosios dienos pavyko suderinti ekipažo ir automobilio bendrą darbą. Bet netrukus varžybas nutraukė žinia apie tragediją paskutiniame "ARX-Baltica" greičio ruože.

 Paskutinioje parodomojo slalomo rungtyje, gausiai susirinkusiai publikai "papiešiam" keleta saulučių ir ralį užbaigiam sėkmingai.

Mūsų ekipažas dėkoja remėjams bei sirgaliams, kurie mus palaikė, o atskirai norėčiau padėkoti ištikimiems mechanikams: Kęstučiui Lenčiauskui ir Romui Suslavičiui.

 

 Bendroje įskaitoje pasiekta 15 vieta; N-4 klasėje  - 6 vieta;