Ralis Aplink Lietuvą '2005Paskutinysis etapas buvo sëkmingas. Beveik pasiekëme sau keltus tikslus - pakliūti į pirmąjį dešimtuką.

Pirmąją dieną Kačerginës Nemuno žiede  patyrëm nemalonų nutikimą, kuomet sugedo kuro parodymo daviklis ir  startavom su beveik tuščiu kuro baku. Posūkiuose automobilis gesdavo, nes  visas benzino likutis subėgdavo į šoną ir siurblys siurbdavo orą, o tuo  metu aš mačiau, kad kuro yra pusė bako...Gedimas greitai buvo "pataisytas" -  antrąją dieną, kai visur važiavom su apypilniu baku.

Greičio ruožai buvo žinomi iš ankstesnių varžybų, todël nerizikuojant galima buvo man važiuoti greičiau nei įprastai(net ir be treniruočių). Dienos pabaigoje atsirado smulkios problemos su  stabdžių sistema, todël kaikuriose situacijose teko padėtį gelbëti naudojant rankinį stabdį. 

Automobilis beveik nenukentėjo ir yra parengtas sekančiam raliui "Kauno Ruduo", bet kol nėra  papildomų nuostatų, negaliu dar planuoti dėl darbo, todėl nežinom ar  dalyvausim varžybose. Be to, šiemet baigėm visus etapus ir taškų esam surinkę pakankamai bendroje čempionato įskaitoje (kas ir buvo mūsų šių metų tikslas, nors oficialiai įskaita šiemet nevedama).

 Lietuvos automobilių ralio atviro čempionato V etapas "Aplink Lietuvą 2005"-   bendroje įskaitoje pasiekta 11 vieta, N-4 klasėje  - 4 vieta;